Preskočiť na obsah

Z úcty k Vám

Zverejnené 18.10.2022.

V piatok 14. októbra 2022 sme sa opäť stretli v kultúnom dome v Rimavskej Bani po dvoch rokoch, keďže sme sa v pandemickom období osobne na spoločnom posedení stretnúť nemohli, s našimi hosťami, seniormi z obce. Ďakujeme, že prijali naše pozvanie a  všetci spolu sme pookriali pri peknom kultúrnom programe, pri malom pohostení, ktoré naše dievčatá pre prichystali aj pri príjemných spoločných spomienkach a rozhovoroch.

„Život je ako pavučina pospriadaná z jemných nitiek, dní a týždňov. Utiekli ako voda v repnianskom potoku. Niečo dali, niečo vzali a zanechali za sebou dielo. A my chceme vzdať úctu Vášmu celoživotnému dielu, Vášmu životu. Vyjadriť poďakovanie  za pomoc, priateľstvo, za dobré rady, za ľudskosť. Poďakovať za Vašu prácu v prospech našej obce, vašich rodín, za výchovu vašich detí a vnúčat.“