Preskočiť na obsah

Z-BOX od prepravnej spoločnosti Packeta inštalovaný pri obecnom úrade v Rimavskej Bani

Zverejnené 20.1.2022.

Kategória

Stále vyšší počet ľudí preferuje flexibilnú dobu doručenia. Packeta predstavuje doručovanie 21. storočia a cestu, ako si vyzdvihnúť zásielku rýchlo, bez čakania a bezkontaktne.

V obci Rimavská Baňa bol dnes nainštalovaný Z-BOX od prepravnej spoločnosti Packeta (Zásielkovňa). Z-BOX je samoobslužné výdajné miesto, vďaka ktorému už nemusíme čakať, kým zavolá kuriér. Zásielku si vyzdvihneme vtedy, keď máme čas.  Samoobslužné výdajné miesto sa nachádza pri budove Obecného úradu  pri parkovacích miestach.

Svoju zásielku si tak môžeme vyzdvihnúť napríklad aj v noci, je v prevádzke non-stop (24 hodín denne a 7 dni v týždni)

Preberanie nákupov z internetu sa stane jednoduchšie a atraktívnejšie, najmä vďaka možnosti vyzdvihnúť si zásielku vtedy, kedy to bude najviac vyhovovať.

Stále vyšší počet ľudí preferuje flexibilnú dobu doručenia. Packeta predstavuje doručovanie 21. storočia a cestu, ako si vyzdvihnúť zásielku rýchlo, bez čakania a bezkontaktne.

V obci Rimavská Baňa bol nainštalovaný Z-BOX od prepravnej spoločnosti Packeta (Zásielkovňa). Z-BOX je samoobslužné výdajné miesto, vďaka ktorému už nemusíte čakať, kým vám zavolá kuriér. Zásielku si vyzdvihnete vtedy, keď máte čas.  Samoobslužné výdajné miesto sa nachádza pri budove Obecného úradu  pri parkovacích miestach.

Svoju zásielku si tak môžete vyzdvihnúť napríklad aj v noci. Z-BOX pri budove Obecného úradu Rimavská Baňa je v prevádzke non-stop (24 hodín denne a 7 dni v týždni)

Preberanie nákupov z internetu stane jednoduchšie a atraktívnejšie, najmä vďaka možnosti vyzdvihnúť si zásielku vtedy, kedy to bude najviac vyhovovať. V plnej prevádzke bude na budúci týždeň, o čom Vás budeme informovať.