Preskočiť na obsah

Poďakovanie starostky obce Rimavská Baňa

Zverejnené 2.11.2022.

Vážení spoluobčania,

máme za sebou historicky prvé spojené voľby do orgánov samosprávy obcí a orgánov samosprávnych krajov a preto sa chcem touto cestou poďakovať všetkým voličom, ktorí prišli voliť. Cítim veľkú zodpovednosť, pretože ste nám zverili do rúk zodpovednosť za to, ako bude Rimavská Baňa vyzerať ďalšie 4 roky.

Blahoželám zvoleným poslancom do obecného zastupiteľstva a verím, že naša spoločná práca bude smerom k prosperujúcej obci pre všetkých obyvateľov. Chcem sa poďakovať všetkým ľuďom ochotných zdieľať so mnou prácu v prospech našej obce, pomôcť pri aktivitách aj rozhodnutiach.

Ďakujem všetkým zúčastneným, ktorí sa v sobotu postarali o bezproblémový priebeh volieb v Rimavskej Bani.

Ešte raz všetkým ďakujem za prejavenú dôveru.