Vianočný príhovor starostky obce

Zverejnené 23.12.2020.

Vážení spoluobčania,

dovoľte mi, aby som Vás touto cestou srdečne pozdravila a povedala pár slov k nadchádzajúcim vianočným sviatkom. Prichádza sviatočný čas, čas lásky a pokoja.

Tieto Vianoce budú iné, než na aké sme zvyknutí. Obdobie, ktoré momentálne prežívame, dáva zabrať zdraviu fyzickému, ale častokrát i duševnému, medziľudským vzťahom aj finančnému zázemiu rodín. Rok 2020 nás neustále skúša. Vianoce strávime v obmedzenom režime. Návrat k tradíciám má o čosi hlbší význam. Vianočné sviatky sú tým najlepším obdobím navrátiť sa ku koreňom a utužiť rodinné putá. Napriek tomu, že možno nebudeme fyzicky spolu. Nenechajme si vziať radosť z Vianoc, pokoj, no zároveň buďme zodpovední k zdraviu našich blízkych.

Prajem Vám krásne a veselé Vianoce. Nech sú plné lásky, pokoja a oddychu. Nech spolu zažijete chvíle, na ktoré budete vždy s láskou spomínať. Nech sú naše myšlienky aj činy plné dobroprajnosti, radosti a vďačnosti.

Vážení spoluobčania, prežite tohoročné Vianoce v zdraví.