Preskočiť na obsah

Mobilné odberové miesto v Rimavskej Bani je otvorené

Zverejnené 23.1.2021.

Kategória

Dňa 23.1.2021 o 8. hodine bolo otvorené Mobilné odberové miesto v Rimavskej Bani, na obecnom úrade. Do 18. hodiny bude na tomto mieste skríningové testovanie na COVID-19. O celoslovenskom testovaní rozhodla na svojom rokovaní vláda, ktorá zároveň predĺžila zákaz vychádzania do 7. februára. Po celoplošnom skríningu bude od 27. januára podmienkou cesty do práce, ktorá nemôže byť vykonávaná z domu, negatívny PCR alebo antigénový test. Rovnako bude podmienka negatívneho testu platiť aj pre pobyt v prírode, nebude sa však týkať mládeže do 15 rokov a seniorov nad 65 rokov. Link na uznesenie: https://rokovania.gov.sk/RVL/Resolution/18994/1.

Najdôležitejší pre náš tím sú zdravotníci, Katka a Dada. Ďakujeme.
Verím, že všetci budeme mať negatívne výsledky.