Prijatie jubilantov, obyvateľov obce Rimavská Baňa pri príležitosti ich významných životných jubileí

Zverejnené 7.10.2024.

Niektoré dni v roku sú vyhradené pre veľké oslavy a významné udalosti, aj tie najobyčajnejšie dni môžu byť obohatené o špeciálne okamihy. Jedným z takýchto príkladov je slávnostné prijatie jubilantov Obce Rimavská Baňa vo štvrtok 3. októbra 2024 v obradnej miestnosti obecného úradu.

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že ide len o formálny akt, pri ktorom obdarujeme našich seniorov pozornosťou a prianím. Avšak, pre samotných jubilantov, ako aj pre nás, má tento zvyk oveľa hlbší význam.

Prijatím jubilantov vyjadrujeme úctu a vďačnosť za ich životné úspechy, skúsenosti a prínos pre spoločnosť. Je to príležitosť poďakovať im za všetko, čo pre nás urobili. Je to prejav uznania, ktorý obohacuje životy všetkých zúčastnených. Ďakujeme, že napriek zdravotným ťažkostiam prijali naše pozvanie.