Preskočiť na obsah

Vážení spoluobčania prežite tohoročné Vianoce v zdraví.

Zverejnené 21.12.2022.

Kategória

Vážení spoluobčania,

dovoľte mi, aby som Vás touto cestou srdečne pozdravila a povedala pár slov k nadchádzajúcim vianočným sviatkom. Prichádza obdobie, ktoré v nás vyvoláva radosť, spokojnosť, zadosťučinenie, zaplavuje nás láskou a daruje nám toľko času, koľko ho potrebujeme stráviť so svojou rodinou, priateľmi. Sadneme si spoločne k jednému stolu, zasvietime sviečky, potrieme si oblátku medom a potichu vyslovíme svoje priania a túžby, vďaku za všetko, čo máme.

Zázrak Vianoc je zázrakom života, ticho betlehemskej noci preniká do našich domovov. Ako deti sme si dotvárali tento dej. Vianočný príbeh bol pre nás tajomnou romantikou. Potom dospejeme, prichádzajú starosti, problémy, doma i v práci. Náš životný príbeh prerastá ten betlehemský. Nenechajme si zobrať toto svetielko nádeje pre opustených, osamelých či chorých, ale aj pre všetkých ľudí dobrej vôle.

Želám Vám, aby ste prežili spokojné, požehnané, úctou, štedrosťou a zázrakmi naplnené vianočné dni, bez zášti, závisti a zhonu. Ďakujem Vám za Vašu podporu v tomto roku.  Vážim si, že aj vďaka Vašej podpore a úsiliu sa nám darí prispievať k tomu, aby bola naša obec krajšia a život v nej pokojný. 

Želajme si spolu tie najkrajšie a najláskavejšie Vianoce, vážení spoluobčania prežite tohoročné Vianoce v zdraví.