Preskočiť na obsah

Slávnostné uvítanie jubilantov

Zverejnené 21.9.2023.

Kategória

Vo štvrtok 14. septembra 2023 sme sa v obradnej miestnosti Obecného úradu v Rimavskej Bani stretli s jubilantami z našej obce, ktorí v roku 2023 oslávili svoje životné jubileá 70,75, 80, 85, 90 a viac rokov. Máme cieľ každoročne si uctiť jubilantov a osláviť ich dlhoročný prínos a úspechy kultúrnym programom a malým darčekom. Zo 14 pozvaných občanov sa na stretnutí zúčastnilo 7 jubilantov a poslanci Obecného zastupiteľstva v Rimavskej Bani.

Slávnostné uvítanie členmi Zboru pre občianske záležitosti pri Obecnom úrade v Rimavskej Bani a príhovor starostky obce Mgr. Eleny Polóniovej začalo tradíciu stretnutí všetkých jubilantov jeden deň. Veríme, že sa z tejto udalosti stane krásna a zjednocujúca tradícia, ktorá umožní oslavovať životné jubileá spoločne a vytvorí jedinečnú príležitosť na zdieľanie radosti a spomienok medzi nami.

Vážení jubilanti, gratulujeme Vám ku Vašim významným jubileám! Vaša životná cesta je príkladom pre nás všetkých. Nech sú nasledujúce roky plné šťastia, zdravia a lásky.