Preskočiť na obsah

Vzdávame úctu našim mamám, otcom, starým rodičom za ich lásku, obetavosť

Zverejnené 28.10.2021.

Kategória

Je to už po druhý krát, čo sa v októbri, pri príležitosti mesiaca úcty k starším nemôžeme stretnúť osobne s našimi seniormi. Je nám to úprimne ľúto, že sa nemôžeme stretnúť v našom kultúrnom dome, nemáme priestor pre kultúrny program, ani na družné debaty a rozhovory. Hoci naši seniori už dlhší čas z obavy ochorenia zostávajú bez spoločenských aktivít organizovaných obcou poslali sme Vám pozdrav a vitamíny, aby ste vedeli, že sme na Vás ani tento rok nezabudli, nezabudli na nich ani naše deti a spoločne s pracovníčkami komunitného centra pripravili pre nich pozdrav s vlastnoručne vyrobeným darčekom, ktorý im dnes doručili domov.  Sme radi, že v komunitnom centre upriamujú pozornosť našich detí k starším ľuďom.

Využívam aj túto príležitosť a prostredníctvom našej webovej stránky Vám želám veľa zdravia, radosti a životného optimizmu.